Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
- Hansan ReduxRated ★ 3.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5