Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 5.0- New my fair PrincessRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
Six SiblingsRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0