Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
The OthersRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
PiperRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0