Titles you rated
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.5
NARUTORated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0- BonobonoRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 1.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0