Movies
Ratings
619
Jojo RabbitRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0