Movies
Ratings
539
The Terror LiveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
FallRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0