Movies
Ratings
311
KOKUHORated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- How love walksRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0