Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0