Titles you rated
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Addicted HeroinRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0