Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Age of HeroesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5