Movies
Ratings
469
Knives OutRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 3.0- Oink OinkRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5- LadybugRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Peter RabbitRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0