Movies
Ratings
216
Horror StoriesRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
9Rated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0