Series
Ratings
39
Master of StudyRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5