Movies
Ratings
273
Spy GameRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Wild TalesRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.5
CreedRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0