Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0- 나루토 2기Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 4.0