Movies
Ratings
345- Murder ReportRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 0.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5