Series
Ratings
24
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5