Movies
Ratings
475
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0