Series
Ratings
113
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 5.0
UntamedRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Dear HongrangRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0