Movies
Ratings
790
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 2.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Scary HouseRated ★ 1.5