Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Best EndingRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Yeojadeuri Saneun SesangRated ★ 3.0
- Namjadeuri Saneun SesangRated ★ 2.5
Somehow 18Rated ★ 3.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.0