Series
Ratings
48
Dr. ChampRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.0
BigRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
MaskRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0