Movies
Ratings
153
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5