Series
Ratings
17
HannibalRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Great WivesRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5- The Lost RoomRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 0.5