Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 1.5
Wood Job!Rated ★ 1.5
The GreyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Mr. NobodyRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5