Titles you rated
VictoryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5- From the Gods WorldRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The Lost CityRated ★ 3.0