Series
Ratings
14- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0