Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0