Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 0.5