Series
Ratings
13
The PenthouseRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0