Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5