Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0