Movies
Ratings
19
Legally BlondeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Foxy FestivalRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
SpreadRated ★ 1.5- Boys Goes To HeavenRated ★ 4.5
Shadows in the PalaceRated ★ 0.5
MulanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0