Titles you rated
The TreacherousRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0