Movies
Ratings
32
OrphanRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.5