Titles you rated
The WrestlerRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5