Movies
Ratings
307
BabylonRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0