Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0