Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0