Movies
Ratings
20
SunnyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0