Titles you rated
RoboCopRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5