Movies
Ratings
36
Forrest GumpRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0