Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
ParaNormanRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0
Zombie SchoolRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
The TunnelRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 3.0