Series
Ratings
13
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0