Titles you rated
Kick the MoonRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0