Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0