Movies
Ratings
77
Men in Black IIRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 5.0