Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
YesterdayRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
SplitRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5