Titles you rated
MommyRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5