Movies
Ratings
249
WarcraftRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5